Saláta és szendvicskészítő diákmunka
Üllő

Saláta -és szendvicskészítő könnyű fizikai diákmunka, raktári élelmiszer területen Hivatkozási szám WHC021844

Üllő Vissza Saláta és szendvicskészítő diákmunka Saláta -és szendvicskészítő könnyű fizikai diákmunka, raktári élelmiszer területen Hivatkozási szám WHC021844

Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Feladatok

  • Szendvicskészítés szalag rendszerben
  • Címkézés, csomagolás
  • Késztermékek alapanyagainak ismerete, összemérési feladatok elvégzése

Elvárások

  • Álló munkavégzés bírása
  • Hidegben történő (5-10 fok) munkavégzés
  • Heti min. 2-3 nap vállalása
  • Bruttó 9 óra munkavégzés (ebből 3x20 perc szünet)
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív/passzív)

Ajánlatunk

  • Br. 1800 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó összeg is)
  • Nyári diákmunka lehetőség
  • Teljes munkafelszerelés (ruházat, cipő)
  • Napi 3x étkezés biztosított korlátlan mennyiségben, saját márkás termékekből
  • Saját értékmegőrző szekrény
  • H-P tartó munkavégzés